Bory Tucholskie od wschodniej strony graniczą z autostradą A1 i dlatego najprościej dojechać do naszego domku właśnie autostradą A1. 
Jeśli podróżujesz z południa to z autostrady A1 należy zjechać na zjeździe Warlubie a jeśli w północy to zjechać z A1 należy na zjeździe Kopytkowo.

 

DOJAZD z autostrady A1 od strony północnej
Zjedź z autostrady A1 na węźle Kopytkowo (Skórcz-Kwidzyn). Po zjeździe z autostrady skręcić w lewo na Skórcz – droga 231. Jadąc drogą główną (ok 10 km) mijamy 3 wioski (Stara Jania, Mirotki i Miryce) i docieramy do Skórcza. W Skórczu (na znaku STOP) należy skręcić w lewo na Kościerzyna/ Warlubie – droga 222. Dalej jechać drogą główną i po łuku w lewo przejechać na wprost przez rondo i przez przejazd kolejowy. Kolejno, po prawej stronie będzie stacja benzynowa Orlen. Na rozwidleniu dróg (na wyjeździe ze Skórcza) należy skręcić w lewo – kierunek Warlubie/Toruń – droga 214. Dalej cały czas główną drogą przejechać przez Głuche i dalej – UWAGA – droga główna skręca w lewo pod kątem 90 stopni na Warlubie/Toruń a MY JEDZIEMY na wprost w drogę podrzędną, kierunek Osie/Śliwice. Jadąc dalej, przejeżdżamy przez Skórzenno (charakterystyczny ostry zakręt w prawo a potem duży łuk w lewo) i po 1 kilometrze dotrzemy do Skrzyni. Po minięciu tablicy Skrzynia proszę zwolnić. Po 300 m po prawej stronie będzie mała kapliczka przydrożna. Przy kapliczce skręcamy pod kątem prostym w lewo w niewielki piaszczysty podjazd i następnie (po 10 m) skręcamy w prawo w drogę leśną. Na wprost będzie widać gospodarstwo, które mijamy po prawej stronie i wjeżdżamy na polanę z domkami letniskowymi. Domek będzie po prawej stronie (drewniany, parterowy w kolorze brązowym), przedostatni domek po prawej stronie.
Na bramie jest numer 16.

 

DOJAZD z autostrady A1 od strony południowej
Zjedź z  autostrady A1 na węźle Warlubie. Po zjeździe z autostrady trzymaj się prawego pasa i następnie skręć w prawo w drogę 214 – kierunek Kościerzyna. Dalej jadąc drogą główną  214 po ok 15 km miniemy po lewej stronie wieś Osiek  a następnie po ok 5 km skręcamy ostro w lewo w drogę podrzędną, kierunek Osie/Śliwice. Jadąc dalej, przejeżdżamy przez Skórzenno (charakterystyczny ostry zakręt w prawo a potem duży łuk w lewo) i po 1 kilometrze dotrzemy do Skrzyni. Po minięciu tablicy Skrzynia proszę zwolnić. Po 300 m po prawej stronie będzie mała kapliczka przydrożna. Przy kapliczce skręcamy pod kątem prostym w lewo w niewielki piaszczysty podjazd i następnie (po 10 m) skręcamy w prawo w drogę leśną. Na wprost będzie widać gospodarstwo, które mijamy po prawej stronie i wjeżdżamy na polanę z domkami letniskowymi. Domek będzie po prawej stronie (drewniany, parterowy w kolorze brązowym), przedostatni domek po prawej stronie. Na bramie jest numer 16.